Te Zdjęcia Uratowanych Psów Przywracają Wiarę w Ludzi! Warto!

Udostępnij

Wspaniałe! To nie te zwierzaki!

psy

 1. Ellen

Gdy ją znaleziono, była wielką kulą brudnej sierści. Posklejane kołtuny były tak ciężkie, że wypadały z cebulkami powodując trudny do zniesienia dla psiaka ból. Obcięte kołtuny ważyły prawie kilogram. Teraz ten 2-letni zwierzak rozpoczął nowe życie!

 2. Kenzi

Trafiła do schroniska zaniedbana, wręcz zniszczona. Jej właściciel znęcał się nad nią, a obrazek po lewej stronie stanowi tego bolesną ilustrację. Po leczeniu i pod troskliwą opieką ta cocker spanielka jest już zupełnie innym, szczęśliwym i spokojnym psiakiem. Ponoć mimo przeszłości nadal jest bardzo ufna wobec ludzi.

3. Little Betty

Porzucona przez właścicieli, zastraszona, trafiła we właściwe ręce. Przywrócono jej odpowiedni wygląd, zmieniło się też zachowanie. Betty nie jest już taka płochliwa. Czeka na nową, kochającą rodzinę.

4. Vita

Ktoś znalazł tę sukę bliską śmierci głodowej. Mieszkała na wysypisku śmieci. Odratowana i poddana opiece weterynaryjnej jest teraz zdrowym i pełnym energii psem.

Iggy

Iggy'ego znaleziono w Meksyku. Na oku rozwinęła mu się paskudna infekcja, która o mało nie zakończyła się śmiercią psa. Ktoś podzielił się jego zdjęciem na Facebooku. Poruszyło to ludzkie serca. Iggy trafił do Stanów Zjednoczonych, gdzie poddano go leczeniu (z sukcesem, choć oka nie udało się uratować). Teraz jest zdrów i wesół.

Rasta

Gdy znaleziono go w Montrealu, z powodu zlepionej, brudnej sierści nie mógł się poruszać. Kto by pomyślał, że pod spodem kryje się taki przystojny psiak!

Treasure

Treasure (pol. Skarb) to miniaturowy pudel. A właściwie pudelka. Ktoś znalazł ją przy szosie. Przez zlepioną sierść miała problemy z poruszaniem się. Oczywiście dobrzy ludzie zajęli się nią.

Miley

Miley mieszkała na wysypisku śmieci. Wskutek walk z innymi psami była pełna ran. Teraz mieszka z nową rodziną, jest szczęśliwym, pięknym i spokojnym psem.

 

Theo

Kolejny przykład psa bezdusznie zostawionego na ulicy przez właścicieli. Bezdomny błąkał się rok, aż znaleźli go pracownicy organizacji Hope For Paws.

Woody

Właściciel Woody'ego zmarł - wówczas pies trafił na ulicę. Przez kilka miesięcy unikał ludzi tęskniąc za swoim panem. Dopiero po jakimś czasie pozwolił się uratować i zbudować zaufanie na nowo. Dziś ma nowego właściciela.

Dolly

Ktoś znalazł ją grzebiącą w śmietniku. Pracownicy Hope for Paws zajęli się nią i usunęli jej 5 kilo z jej 7,5 kilowego ciałka!

 Cedar

Cedara ktoś porzucił na polu golfowym. Pies wiernie czekał z nadzieją, aż właściciel zjawi się po niego. Nie oddalał się. Ze stresu stracił sierść, z głodu bliski był śmierci. Teraz ma nowych (wiernych i kochających) właścicieli.

Alana

Wcześniej nawet nie wyglądała jak pies. Po obcięciu sierści, kąpieli i odpowiedniej opiece można zobaczyć, jaki z niej pocieszny psiak.

Shrek

Samo patrzenie na jego wcześniejsze zdjęcie boli. Oblepiony brudem i błotem nie mógł się ruszać, a wypadająca pod swoim ciężarem sierść powodowała bolesne rany. Teraz jest zdrowy w nowym domu.

Boo

Ten psiaczek błąkał się przy drodze. Był nieostrzyżony, mokry, śmierdział moczem. Po oczyszczeniu i obcięciu sierści okazało się, że waży zaledwie... 1,5 kilo!

Olivia

Adoptowana ze schroniska, gdzie była nieprawidłowo odżywiana (lub nie karmiona wcale, co widać), ma teraz nowy dom. Zdjęcie po prawej stronie zrobiono rok po znalezieniu jej nowego domu.\

Udostępnij
Polecamy