Oto Jak Przebiegłe Są Koty! Ten Prowadził Podwójne Życie

Udostępnij

Hmm... czy to naprawdę aż tak dziwi?

koty

Koty. 9 żyć. A czasem wystarczą dwa...

Powien kot trafił do rodziny Alexandrów w 2000 roku. Rzecz miała miejsce w Australii. Nazwali go Ming. Kot jak kot - lubił chadzać własnymi ścieżkami.

Nikt nie wiedział, że prowadził podwójne życie. Alice Alexander, właścicielka, często obserwowała, że kotek znikał na kilka dni. W końcu zrobił sobie naprawdę długo odpoczynek od Alexandrów - nie pokazywał się w ich domu aż cztery lata. Gdy wrócił, był zdrowy i zadbany, wyglądał jak kot domowy, którym ktoś regularnie się opiekuje. Alexandrowie zdecydowali, że pupilowi wszczepią mikrochipa i założą mu obróżkę. Kot zniknął ponownie. Rodzina rozwiesiła plakaty i ulotki w poszukiwaniu zwierzaka.

Co się okazało?

Że kot żył sobie wygodnie w drugim domu, u drugiej właścicielki. Pani Glenda Smith opiekowała się nim twierdząc, że kot jest jej i że mieszka z nią od paru lat. Wabi się Cleo.

Obecnie rodziny kłócą się o 15-letniego kota nie mogąc dojść do porozumienia, choć to Alexandrowie zapłacili za niego sporą sumkę (to kot syjamski). A zwierzak zapewne ma te waśnie gdzieś. W końcu on już dawno postanowił, że będzie prowadził podwójne życie. Taka kocia natura.

 

Udostępnij
Polecamy